Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HP7 - kniha

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 21:25

Na HP7 jsem se neskutečně těšila. Rezervla jsem si ji už před Vánoci v knihkupectví. Již na podzim se objevili kapitoly, které byly amatérsky přeložené. Já si však nechtěla zkazit radost z originálu, tak jsem to vydržela. A byla jsem za to ráda. Sice jsem narazila na spoiler o Hermioně+Ron a jejich děti a taky Harry+Ginny a jejich děti. A to díky rodokmenu Weasleyových na stránce o Bonnie/Ginny. Mrzelo mě, že se to má osoba dozvěděla... ale stalo se. Jinak se některé mé fantazie vyplnili. Třeba, že Harry je sedmým viteálem. Nikdo mi to nechtěl uvěřit, ale bylo to tak. Nádherný pocit. Nebo pak další věci, třeba že Snape byl vždy dobrý, i když zabil Brumbála. Celkově mě HP7 nezklamalo, ale příjemně překvapilo. Jako vždy to pan Medek myslím, přeložil slvěle. Sice jsem někde četla, že to JKR napsala divně, ale český originál byl krásně přeložený. Už se těším na ten film. Vadí mi, že bude oddělený půlroční přestávkou, ale aspoň nevynechají tolik scén, jak v pětce.
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 11:10

lady.cats napsal:
Na HP7 jsem se neskutečně těšila. Rezervla jsem si ji už před Vánoci v knihkupectví. Již na podzim se objevili kapitoly, které byly amatérsky přeložené. Já si však nechtěla zkazit radost z originálu, tak jsem to vydržela. A byla jsem za to ráda. Sice jsem narazila na spoiler o Hermioně+Ron a jejich děti a taky Harry+Ginny a jejich děti. A to díky rodokmenu Weasleyových na stránce o Bonnie/Ginny. Mrzelo mě, že se to má osoba dozvěděla... ale stalo se. Jinak se některé mé fantazie vyplnili. Třeba, že Harry je sedmým viteálem. Nikdo mi to nechtěl uvěřit, ale bylo to tak. Nádherný pocit. Nebo pak další věci, třeba že Snape byl vždy dobrý, i když zabil Brumbála. Celkově mě HP7 nezklamalo, ale příjemně překvapilo. Jako vždy to pan Medek myslím, přeložil slvěle. Sice jsem někde četla, že to JKR napsala divně, ale český originál byl krásně přeložený. Už se těším na ten film. Vadí mi, že bude oddělený půlroční přestávkou, ale aspoň nevynechají tolik scén, jak v pětce.


Taky jsem měla HP7 rezervovaný, vyzvedla jsem si ho v knihkupectví hnedka po pololetním vysvědčení Very Happy Takovej dáreček.. No, jsi teda vážně dobrá,žes to vydržela Very Happy Já si říkala celou dobu,já to vydržim,á to zvládnu.. jenomže pak mi spousta lidí,kteří o tom ěvděli,něco OMYLEM vyzradila...a já už znala půlku mrtvých a půlku děje,že už sem se naštvala dozvídat se to zkresleně od ostatnáích a přečetla si amatérský překlad od začátku do konce.... Myslim,že to bylo absolutně fenomenální,taky je úžasný,jak to rowla měla celý od začátku do konce promyšlený do posledního detailu,ikdyž samozřejmě my maniaci jí tam sem tam nějakej nedostatek najdeme Very Happy Ale stejně to bylo geniální.... Snape mě překvapil,neměla jsem ho ráda a byla jsem řpesvědčená,že je zlej..ukázal se opak a mě tou dojemnou kapitolou Princův příběh,přirostl neskutečně k srdci... Myslím,že HP7 byl hoden toho,uzavřít celou sérii,protože byl fakt nádherný.... Začátek a konec neměly chybu,ale musim přiznat,že prostředek,kdy se pořád stěhovali z místa na místo a nic extra důležitého se nedělo,byl trochu zdlouhavý.... Co se filmu týká, půlroční přestávka je blbá,ale jak říkáš ty, aspoň toho tolik nevynechají a já nebudu mít důvod proklínat celý filmový stuido jako poi shlédnutí HP5 Very Happy Já se na filmy nijak extra netěšim,tak nějak je mi jedno,kdy vyjdou,protože jsem prostě zařezaný fanda knih a ty nic nepředčí,takže filmy sice shlédnu,abych neměla mezery,ale nijak je "nežeru", takže je mi jedno,jestli vyjdou za rok nebo za 5 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 20:39

hehe, předem se omlouvám, pokud neodpovím an vše, ale je to dlouhý text... nj, já taky jsme spíše fanda knih a HP5 mě neksutečně zklamal, zvláště vynecháním důležitých scén... pochybuju, že HP6 bud lepší v ohledu vynechávání... ale já se vždycky těším na efekty, ty na konci HP5 mě neskutečně dostali, já seděla v kině, jak přikovaná Very Happy mě někdo vidět, tak si řekne, že sjem blázen...
taky máš pravdu s tím zbytečným prodlužováním, Rowlingová asi potřebovala nahrabat pár stran... ale jak si říkala, my fanatici jí tam jisté nedostatky vždy najdeme... ale to už bývá... je škoda, že už to ukončila, ale všechno musí jednou zkončit. Sice by mě zajímalo pokračování, jestli je třeba Harry Bystrozora nebo další, ale asi nic nebude. Jsme zvědavá na encyklopedii...
A ještě jedna poznámka, jistě jsme už říkala, že Snape byl podle mě vždy dobrák od "kosti" Very Happy ale ta Princova kapitola asi všechny musela obměkčit. Nejvíce mě Rowlingová znechutila Brumbála. Ta kapitola o něm byla opravdu hnusná a to doslova. Tímto mě moc zklamala. Brubál byl vždy ten "dobrý"a ona ho tak zkazila... a ještě ho udělala gayem. To bych pochopila, ale to prase na porážku, které udělal z Harryho ne. A kdyby Harry náhodou selhal, tak si ještě pojistil další prasátka, Rona a Hermionu...
A na konci knihy mě Neville překvapil, ten konec celkově Rowlingová zvládla exceletně, jako celou knihu... Těším se na efekty v HP7 filmu, budou lepší technologie, takže se máme na co těšit. Smile

lol!
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 20:49

lady.cats napsal:
hehe, předem se omlouvám, pokud neodpovím an vše, ale je to dlouhý text... nj, já taky jsme spíše fanda knih a HP5 mě neksutečně zklamal, zvláště vynecháním důležitých scén... pochybuju, že HP6 bud lepší v ohledu vynechávání... ale já se vždycky těším na efekty, ty na konci HP5 mě neskutečně dostali, já seděla v kině, jak přikovaná Very Happy mě někdo vidět, tak si řekne, že sjem blázen...
taky máš pravdu s tím zbytečným prodlužováním, Rowlingová asi potřebovala nahrabat pár stran... ale jak si říkala, my fanatici jí tam jisté nedostatky vždy najdeme... ale to už bývá... je škoda, že už to ukončila, ale všechno musí jednou zkončit. Sice by mě zajímalo pokračování, jestli je třeba Harry Bystrozora nebo další, ale asi nic nebude. Jsme zvědavá na encyklopedii...
A ještě jedna poznámka, jistě jsme už říkala, že Snape byl podle mě vždy dobrák od "kosti" Very Happy ale ta Princova kapitola asi všechny musela obměkčit. Nejvíce mě Rowlingová znechutila Brumbála. Ta kapitola o něm byla opravdu hnusná a to doslova. Tímto mě moc zklamala. Brubál byl vždy ten "dobrý"a ona ho tak zkazila... a ještě ho udělala gayem. To bych pochopila, ale to prase na porážku, které udělal z Harryho ne. A kdyby Harry náhodou selhal, tak si ještě pojistil další prasátka, Rona a Hermionu...
A na konci knihy mě Neville překvapil, ten konec celkově Rowlingová zvládla exceletně, jako celou knihu... Těším se na efekty v HP7 filmu, budou lepší technologie, takže se máme na co těšit. Smile

lol!


No, mě se "prase na porážku" zase docela líbilo... Bylo to....zajímavý...... Scéna s Princem je jasná,no... Brumbálova kapitola mi nevadila...docela se mi i líbila.... Říkáš,že Brumbála zkazila,ale podle mě ho udělala jen "přístuopnějším".... Prostě potvrdila pravidlo,že nikdo není dokonalý.... Každý někdy udělal chybu... a to chtěla taky zřejmě ukázat....že ani všemi obdivovaný Brumbál není bezchybný,.... mě ta kapitola Brumbála neznechutila...Naopak mi pak přišel skutečnější, než kdyby zůstal jako ten Brumbál,co vždycky všechno ví a zná a nikdy nic nezkazí... CO se týká té jeho orientce....Souhlasím.... Jak už jsem řekla v jiné diskusi, homosexuálové mi nevadí, ale HP si i přes svou temnotu některých dílů a scén pořád zachovává svůj "pohádkový" charakter.... A tohle se mi do toho moc nelíbí... něco takového říct.... To je jak kdyby Troška natočil novou pohádku, na jejímž konci by zůstala princezna svobodná a nastoupila by na trůn řekněme třeba i tak... A Troška by pak na nějaký premiéře před skupinkou dětí řekl,že se nevdala protože je to lesba.... nevím,ale nepřijde ti,že by to zkazilo celý dojem z toho filmu?A přesně takhle mi to připadá u HP... Je pravda,že už ke konci byl HP hodně temný a slovem pohádka s euž příliš označit nedal...ale ty první díly skutečně byly pohádkové a děti je četly....Je snad úplně jasné,že si pak chtěly přečíst i díly další... A když jim pak spisovatelka jejich oblíbené knížky řekne,že ředitel školy je gay, zkazí to ten dojem... Pokud ovšem budou vědět,co to znamená Very Happy Každopádně mě ten dojem malinko zkazila....Hlavně jsem tomu nevěřila...přečetla jsem si to na netu a říkám..:Tak tohle na web dávat nebudu,to si zase nějakej chytrák hrál,vymyslel kravinu a teď čeká,kdo všechno to zkopíruje...Ale pak jsem viděla to video,kde to řekla... A musela jsem uvěřit...ikdyž jsem nechtěla... Nevím,je to sice pro někoho přirozené,ale k HP se mi to rozhodně nehodí....
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 20:54

pravda, naprosto souhlasím. Ale Brumbál mi připadal vždycky takový dobrý, jako bůh v lidské podobě... mělo to tak podle mě zůstat, aspoň on Smile ale nechme Brumbála v téhle stránce. S tím Troškou máš pravdu, nechápu, jak to mohla Rowla udělat, když věděla, že to čtou děti i ve škole... to je opravdu trošku divné. Sice jsem si to usmyslela už po přečtení kapitoly s Grindewaldem, ale i tak to Rowlingová nemusela říkat... zkazilo to dojem...
ale jinak skvěle napsané, co k tomu jiné říct? je to spisovatelka s dobrým nápadem. Měla to promyšlené od začátku, až do konce. To mnoho spisovatelů nemá, ale ona ano. To se cení, stejně jak její díla.
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Joanne

Joanne


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 21:11

Zase souhlasím, vážně mi to docela vadilo a přišlo mi, že se Rowlingová nechala ovlivnit veřejností... Nu což. Mě se 7.kniha líbila, přečetla jsem ji za jeden den a noc, ale trochu mi vadilo to klišé na konci...Sem sice ráda že všichni přežili, ale příjde mi to trochu...prostě jako klišé, udělat takovou rodinou idylku, navíc, tady sice už trochu puntičkařím Rolling Eyes ale i tak... Podle mě většina prvních lásek ze školy nevydrží, ale budiž Smile. Jinak hodně mi vadilo že zabila Tonksovou a Snapea, Snape se sice dal předpokládat, ale i tak... U Tonksové mi vadí, že patřila fakt k nejoblíbenějším postavám, ještě měla dítě a vona ji tak hnusně zabila. Co se týče filmu, já proklínala hlavně u 4. Tolik vynechaných scén, důležitých věcí, postav...to snad ani nejde překonat, líbí se mi míň než kterýkoli z dílů...
Návrat nahoru Goto down
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: :-)   HP7 - kniha Icon_minitimeSun Jul 13 2008, 20:32

Joanne napsal:
Zase souhlasím, vážně mi to docela vadilo a přišlo mi, že se Rowlingová nechala ovlivnit veřejností... Nu což. Mě se 7.kniha líbila, přečetla jsem ji za jeden den a noc, ale trochu mi vadilo to klišé na konci...Sem sice ráda že všichni přežili, ale příjde mi to trochu...prostě jako klišé, udělat takovou rodinou idylku, navíc, tady sice už trochu puntičkařím Rolling Eyes ale i tak... Podle mě většina prvních lásek ze školy nevydrží, ale budiž Smile. Jinak hodně mi vadilo že zabila Tonksovou a Snapea, Snape se sice dal předpokládat, ale i tak... U Tonksové mi vadí, že patřila fakt k nejoblíbenějším postavám, ještě měla dítě a vona ji tak hnusně zabila. Co se týče filmu, já proklínala hlavně u 4. Tolik vynechaných scén, důležitých věcí, postav...to snad ani nejde překonat, líbí se mi míň než kterýkoli z dílů...


Sedmička byla opravdu moc hezká... Sice tam bylo na můj vkus až příliš obětí, ale nejspíš to jinak nešlo...uplně nejsmutnější scéna mi ale přijde ta, když Snape leží na zemi v krvi a prosí Harryho, ať se na něj ještě podívá....Nejdřív sem to nepochopila, ale pak mi došlo, že chtěl vidět Lilyiny oči....ty jo.. Neutral
Návrat nahoru Goto down
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeFri Jul 18 2008, 23:40

Missheel napsal:
Joanne napsal:
Zase souhlasím, vážně mi to docela vadilo a přišlo mi, že se Rowlingová nechala ovlivnit veřejností... Nu což. Mě se 7.kniha líbila, přečetla jsem ji za jeden den a noc, ale trochu mi vadilo to klišé na konci...Sem sice ráda že všichni přežili, ale příjde mi to trochu...prostě jako klišé, udělat takovou rodinou idylku, navíc, tady sice už trochu puntičkařím Rolling Eyes ale i tak... Podle mě většina prvních lásek ze školy nevydrží, ale budiž Smile. Jinak hodně mi vadilo že zabila Tonksovou a Snapea, Snape se sice dal předpokládat, ale i tak... U Tonksové mi vadí, že patřila fakt k nejoblíbenějším postavám, ještě měla dítě a vona ji tak hnusně zabila. Co se týče filmu, já proklínala hlavně u 4. Tolik vynechaných scén, důležitých věcí, postav...to snad ani nejde překonat, líbí se mi míň než kterýkoli z dílů...


Sedmička byla opravdu moc hezká... Sice tam bylo na můj vkus až příliš obětí, ale nejspíš to jinak nešlo...uplně nejsmutnější scéna mi ale přijde ta, když Snape leží na zemi v krvi a prosí Harryho, ať se na něj ještě podívá....Nejdřív sem to nepochopila, ale pak mi došlo, že chtěl vidět Lilyiny oči....ty jo.. Neutral


Jn,to bylo hrozně dojemný.... Ale mě skoro rozbrečela i scéna s prstenem...Nevím proč,co sjem tak slyšela nikomu tak dojemná nepřišla,ale mě to nějak vzalo... Že se kolem Harryho objevily stíny všech těch,kteří mu už umřeli a mluvili na něj,jakoby byli živí... Nejvíc mě dojímal asi James s Lily... Když jsem se vžila do role Harryho,jak mu asi msuelo být,když na něj v podstatě poprvé po 16ti letech DOOPRAVDY mluví rodiče (když nepočítám scénu v HP4)...., nějak mě to dojalo.. Ale smrt Severuse a ta kapitola potom prostě.... nemám slov Sad
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 19 2008, 01:14

Annie napsal:
Missheel napsal:
Joanne napsal:
Zase souhlasím, vážně mi to docela vadilo a přišlo mi, že se Rowlingová nechala ovlivnit veřejností... Nu což. Mě se 7.kniha líbila, přečetla jsem ji za jeden den a noc, ale trochu mi vadilo to klišé na konci...Sem sice ráda že všichni přežili, ale příjde mi to trochu...prostě jako klišé, udělat takovou rodinou idylku, navíc, tady sice už trochu puntičkařím Rolling Eyes ale i tak... Podle mě většina prvních lásek ze školy nevydrží, ale budiž Smile. Jinak hodně mi vadilo že zabila Tonksovou a Snapea, Snape se sice dal předpokládat, ale i tak... U Tonksové mi vadí, že patřila fakt k nejoblíbenějším postavám, ještě měla dítě a vona ji tak hnusně zabila. Co se týče filmu, já proklínala hlavně u 4. Tolik vynechaných scén, důležitých věcí, postav...to snad ani nejde překonat, líbí se mi míň než kterýkoli z dílů...


Sedmička byla opravdu moc hezká... Sice tam bylo na můj vkus až příliš obětí, ale nejspíš to jinak nešlo...uplně nejsmutnější scéna mi ale přijde ta, když Snape leží na zemi v krvi a prosí Harryho, ať se na něj ještě podívá....Nejdřív sem to nepochopila, ale pak mi došlo, že chtěl vidět Lilyiny oči....ty jo.. Neutral


Jn,to bylo hrozně dojemný.... Ale mě skoro rozbrečela i scéna s prstenem...Nevím proč,co sjem tak slyšela nikomu tak dojemná nepřišla,ale mě to nějak vzalo... Že se kolem Harryho objevily stíny všech těch,kteří mu už umřeli a mluvili na něj,jakoby byli živí... Nejvíc mě dojímal asi James s Lily... Když jsem se vžila do role Harryho,jak mu asi msuelo být,když na něj v podstatě poprvé po 16ti letech DOOPRAVDY mluví rodiče (když nepočítám scénu v HP4)...., nějak mě to dojalo.. Ale smrt Severuse a ta kapitola potom prostě.... nemám slov Sad

To jo...mě v tý sedmičce dojalo docela dost věcí...se tam toho dělo hodně od začátku do konce...to sem si říkala: „Ty jo, já sem citlivka!” lol!
Návrat nahoru Goto down
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 19 2008, 07:45

nj, asi na nás už šel ten smutek, že už bude se vším konec... Sad ale mě to taky přišlo smutné a to hodně, ale musím souhlasit, Tonksovou zabíjet nemusela, Remuse taky ne, ale budiž. Chudák malý Tedd, to bylo dost hnusné... ale i to ke knihám patří a k Rowlingové taaky. (Prič jim teda pořizovala to dítě, když je pak zabila?) vlastně nesozuhlasím se zabíjením nikoho, za těch sedm knih mi všichni přirostli k srdci... každý tam má své místo... Sad
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Jul 19 2008, 17:13

lady.cats napsal:
nj, asi na nás už šel ten smutek, že už bude se vším konec... Sad ale mě to taky přišlo smutné a to hodně, ale musím souhlasit, Tonksovou zabíjet nemusela, Remuse taky ne, ale budiž. Chudák malý Tedd, to bylo dost hnusné... ale i to ke knihám patří a k Rowlingové taaky. (Prič jim teda pořizovala to dítě, když je pak zabila?) vlastně nesozuhlasím se zabíjením nikoho, za těch sedm knih mi všichni přirostli k srdci... každý tam má své místo... Sad


No počkej, kdyby nezabila nikoho, nemělo by to konec!Very Happy Kdyby Voldy dál žil bylo by to nekonečnýVery Happy
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 11:41

Annie napsal:
lady.cats napsal:
nj, asi na nás už šel ten smutek, že už bude se vším konec... Sad ale mě to taky přišlo smutné a to hodně, ale musím souhlasit, Tonksovou zabíjet nemusela, Remuse taky ne, ale budiž. Chudák malý Tedd, to bylo dost hnusné... ale i to ke knihám patří a k Rowlingové taaky. (Prič jim teda pořizovala to dítě, když je pak zabila?) vlastně nesozuhlasím se zabíjením nikoho, za těch sedm knih mi všichni přirostli k srdci... každý tam má své místo... Sad


No počkej, kdyby nezabila nikoho, nemělo by to konec!Very Happy Kdyby Voldy dál žil bylo by to nekonečnýVery Happy

nj, mohla ho třeba nechat zmrznout nebo mu sebart kouzelnou moc Very Happy a třeba pak zavřít do azkabanu Very Happy nj, škoda...
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 12:14

lady.cats napsal:
Annie napsal:
lady.cats napsal:
nj, asi na nás už šel ten smutek, že už bude se vším konec... Sad ale mě to taky přišlo smutné a to hodně, ale musím souhlasit, Tonksovou zabíjet nemusela, Remuse taky ne, ale budiž. Chudák malý Tedd, to bylo dost hnusné... ale i to ke knihám patří a k Rowlingové taaky. (Prič jim teda pořizovala to dítě, když je pak zabila?) vlastně nesozuhlasím se zabíjením nikoho, za těch sedm knih mi všichni přirostli k srdci... každý tam má své místo... Sad


No počkej, kdyby nezabila nikoho, nemělo by to konec!Very Happy Kdyby Voldy dál žil bylo by to nekonečnýVery Happy

nj, mohla ho třeba nechat zmrznout nebo mu sebart kouzelnou moc Very Happy a třeba pak zavřít do azkabanu Very Happy nj, škoda...



Sebrat kouzelnou moc lol! TO by bylo vtipný... představte si Voldemorta jako motáka lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 13:26

Annie napsal:

Sebrat kouzelnou moc lol! TO by bylo vtipný... představte si Voldemorta jako motáka lol! lol! lol!

vtipná představa. Tohle Rowlingová ale mohla klidně udělat, nebylo by to naškodu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 15:39

lady.cats napsal:
Annie napsal:

Sebrat kouzelnou moc lol! TO by bylo vtipný... představte si Voldemorta jako motáka lol! lol! lol!

vtipná představa. Tohle Rowlingová ale mohla klidně udělat, nebylo by to naškodu Very Happy


Jenomže to by po ní ostatní pořád chtěli pokračování... A pro ní by bylo lákavé pokračovat... protože když by mu tu moc mohla vzít,mohla by mu jí i vrátit!Very Happy A pokud by vymyslela důvod,proč by nemohla, tak by z něho udělala vraždícího motáka... By obcházel domy čarodějů uprostřed noci s obrovskou kudlou lol!
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 23:22

Annie napsal:

Jenomže to by po ní ostatní pořád chtěli pokračování... A pro ní by bylo lákavé pokračovat... protože když by mu tu moc mohla vzít,mohla by mu jí i vrátit!Very Happy A pokud by vymyslela důvod,proč by nemohla, tak by z něho udělala vraždícího motáka... By obcházel domy čarodějů uprostřed noci s obrovskou kudlou lol!

začínám se dusit kašlem a smíchy zároveň. Co třeba místo kudly kosu, jak smrtka? Very Happy nj, moták v roli jacka rozparovače by taky bylo vtipné. Ale mohla to tak udělat. Co kdyby nechala Voldyho třeba v dalším pokračováním znovu žít? třeba nezemřel, jen se usadil, tam kde Brumbál, v zemi nikoho. Nevím, jak to nazvat. Že by rozcestí? Byla by to zajímavá představa... pak by se znovuvzkřísil a začalo by to odznova... nj asi by to bylo ohrané, ale já zarytý fanoušek HP by rád každé pokračování... What a Face
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeMon Jul 21 2008, 20:45

lady.cats napsal:
Annie napsal:

Jenomže to by po ní ostatní pořád chtěli pokračování... A pro ní by bylo lákavé pokračovat... protože když by mu tu moc mohla vzít,mohla by mu jí i vrátit!Very Happy A pokud by vymyslela důvod,proč by nemohla, tak by z něho udělala vraždícího motáka... By obcházel domy čarodějů uprostřed noci s obrovskou kudlou lol!

začínám se dusit kašlem a smíchy zároveň. Co třeba místo kudly kosu, jak smrtka? Very Happy nj, moták v roli jacka rozparovače by taky bylo vtipné. Ale mohla to tak udělat. Co kdyby nechala Voldyho třeba v dalším pokračováním znovu žít? třeba nezemřel, jen se usadil, tam kde Brumbál, v zemi nikoho. Nevím, jak to nazvat. Že by rozcestí? Byla by to zajímavá představa... pak by se znovuvzkřísil a začalo by to odznova... nj asi by to bylo ohrané, ale já zarytý fanoušek HP by rád každé pokračování... What a Face


Mě by se strašně líbilo, kdyby Rowla napsala něco jako díl č.0..... Víš, že by popsala dobu Lily a Jamese... Voldemortovi začátky... Pak radost po jeho pádu.... a pak by teprve byl kámen mudrců.. To yb bylo bezva... Ty úseky v knihách, ve kterých je zmínka o dřívějšku se mi moc líbí.-.... Takže by mě taková kniha č.0 moc bavila Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeMon Jul 21 2008, 21:34

Annie napsal:
lady.cats napsal:
Annie napsal:

Jenomže to by po ní ostatní pořád chtěli pokračování... A pro ní by bylo lákavé pokračovat... protože když by mu tu moc mohla vzít,mohla by mu jí i vrátit!Very Happy A pokud by vymyslela důvod,proč by nemohla, tak by z něho udělala vraždícího motáka... By obcházel domy čarodějů uprostřed noci s obrovskou kudlou lol!

začínám se dusit kašlem a smíchy zároveň. Co třeba místo kudly kosu, jak smrtka? Very Happy nj, moták v roli jacka rozparovače by taky bylo vtipné. Ale mohla to tak udělat. Co kdyby nechala Voldyho třeba v dalším pokračováním znovu žít? třeba nezemřel, jen se usadil, tam kde Brumbál, v zemi nikoho. Nevím, jak to nazvat. Že by rozcestí? Byla by to zajímavá představa... pak by se znovuvzkřísil a začalo by to odznova... nj asi by to bylo ohrané, ale já zarytý fanoušek HP by rád každé pokračování... What a Face


Mě by se strašně líbilo, kdyby Rowla napsala něco jako díl č.0..... Víš, že by popsala dobu Lily a Jamese... Voldemortovi začátky... Pak radost po jeho pádu.... a pak by teprve byl kámen mudrců.. To yb bylo bezva... Ty úseky v knihách, ve kterých je zmínka o dřívějšku se mi moc líbí.-.... Takže by mě taková kniha č.0 moc bavila Very Happy

Tak tak... to bych chtěla moc moc.... sunny
Návrat nahoru Goto down
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitimeSat Nov 01 2008, 11:45

Annie napsal:

Mě by se strašně líbilo, kdyby Rowla napsala něco jako díl č.0..... Víš, že by popsala dobu Lily a Jamese... Voldemortovi začátky... Pak radost po jeho pádu.... a pak by teprve byl kámen mudrců.. To yb bylo bezva... Ty úseky v knihách, ve kterých je zmínka o dřívějšku se mi moc líbí.-.... Takže by mě taková kniha č.0 moc bavila Very Happy

To by bylo dokonalé. Taky by mě to zajímalo, jak žili a jak zemřeli. Snape zamlada, tak jak ho popsala v Princově příběhu, jako dítě s Lilly... nebo všichni ostatní... Je to krásná představa, ale asi se nám nesplní Sad
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Sponsored content





HP7 - kniha Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP7 - kniha   HP7 - kniha Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HP7 - kniha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy/Filmy :: Harry Potter a Relikvie smrti-
Přejdi na: