Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 moje začátky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Gwen




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 16. 07. 08

moje začátky Empty
PříspěvekPředmět: moje začátky   moje začátky Icon_minitimeWed Jul 16 2008, 09:58

Já jsem se k HP dostala v první třídě (možná na začátku druhý scratch ) a to mi ho ještě pomáhala číst mamka Very Happy. Naši kamarádi ho objevili, chytlo je to a doporučili nám HP ještě před tím, než propukla ta opravdová Potterománie king . Takže jsem si na další díly čekala poměrně dlouho Sad. Ale tak umim ještě teď první stránky HP nazpaměť lol! .
Návrat nahoru Goto down
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

moje začátky Empty
PříspěvekPředmět: Re: moje začátky   moje začátky Icon_minitimeSat Jul 19 2008, 07:57

Gwen napsal:
Já jsem se k HP dostala v první třídě (možná na začátku druhý scratch ) a to mi ho ještě pomáhala číst mamka Very Happy. Naši kamarádi ho objevili, chytlo je to a doporučili nám HP ještě před tím, než propukla ta opravdová Potterománie king . Takže jsem si na další díly čekala poměrně dlouho Sad. Ale tak umim ještě teď první stránky HP nazpaměť lol! .

nj, první čtení se nezapomíná Very Happy dobrý začátek, nj, já jsem ostuda What a Face
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
 
moje začátky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Moje videa :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Harry Potter :: Začátky-
Přejdi na: