Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HP4 - Ohnivý pohár

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitimeFri Jul 18 2008, 23:31

HP4 je docela v pohodě film... Pravou podstatu filmu scénáristi zachytili a to je důležité... Nebylo toho zase tolik,co vynechali... Ikdyž mě mrzí postava Winky,která se tam vůbec neobjevuje... Pak taky ta vražda pana Skrka postrádá nějakou atmosféru...Je tam hrozně zastrčená a divák,který to vysloveně nehltá, ji ani pořádně nepostřehne... Plnění úkolů je ale zase podle mě moc vyvedené... Všechno skoro tak,jak jsem si to představovala... Very Happy Scéna na hřbitově je dobrá,ale na můj vkus až moc rychlá a uspěchaná... Taky mi tam přijde nějak málo těch Smrtijedů... Podle toho,co se v HP píše by jich měla být "snad stovka"... tam je jich dost málo Very Happy Ale scéna,která se mi moc líbila, teda jako tím,jak byla natočena, je scéna se smrtí Cedrica... Jak se všichni nejdřív začnou radovat a pak to zjistí... A jak Amos Diggory pláče nad ztrátou jediného syna...To se mi líbilo... Teda, ne že bych se vyžívala v tragédiích,to ne, ale líbilo se mi,jak to ve filmu bylo... Že všechno působilo tou pravou smutnou a tesklivou atmosférou....Že Cedricova smrt nebyla odfláknuta jako třeba ta Siriusova v HP5.... A za to připisuju tvůrcům +...

Z veselejších scén se mi moc líbil Filch... Už jen to,jak na začátku běžel, to jak tancoval s paní Norrisovou,ale nejvíc ze šveho asi scény s odpálením děla.... Smile

Jak se HP4 líbilo vám?
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitimeSat Jul 19 2008, 01:12

Annie napsal:
HP4 je docela v pohodě film... Pravou podstatu filmu scénáristi zachytili a to je důležité... Nebylo toho zase tolik,co vynechali... Ikdyž mě mrzí postava Winky,která se tam vůbec neobjevuje... Pak taky ta vražda pana Skrka postrádá nějakou atmosféru...Je tam hrozně zastrčená a divák,který to vysloveně nehltá, ji ani pořádně nepostřehne... Plnění úkolů je ale zase podle mě moc vyvedené... Všechno skoro tak,jak jsem si to představovala... Very Happy Scéna na hřbitově je dobrá,ale na můj vkus až moc rychlá a uspěchaná... Taky mi tam přijde nějak málo těch Smrtijedů... Podle toho,co se v HP píše by jich měla být "snad stovka"... tam je jich dost málo Very Happy Ale scéna,která se mi moc líbila, teda jako tím,jak byla natočena, je scéna se smrtí Cedrica... Jak se všichni nejdřív začnou radovat a pak to zjistí... A jak Amos Diggory pláče nad ztrátou jediného syna...To se mi líbilo... Teda, ne že bych se vyžívala v tragédiích,to ne, ale líbilo se mi,jak to ve filmu bylo... Že všechno působilo tou pravou smutnou a tesklivou atmosférou....Že Cedricova smrt nebyla odfláknuta jako třeba ta Siriusova v HP5.... A za to připisuju tvůrcům +...

Z veselejších scén se mi moc líbil Filch... Už jen to,jak na začátku běžel, to jak tancoval s paní Norrisovou,ale nejvíc ze šveho asi scény s odpálením děla.... Smile

Jak se HP4 líbilo vám?

Jojo, přesně jak říkáš.....zrovna ta scéna s Cedrikem....většinou mě takovýhle scény berou jenom u knížky, ale teď i u jeho smrti ve filmu...to se jim povedlo mno..
Návrat nahoru Goto down
Joanne

Joanne


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 11. 07. 08

HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 00:17

Já teda film HP4 nemám moc ráda. Scénaristi si hodně vymákli na úkolech a závěrečné scéně a na vše ostatní zapoměli. Nebyl tam Pytloun, ani to MS ve Famfrpálu nebylo nijak extra, hlavně vynechali mé oblíbené skřítky a smrt pana Skrka je dost odfláknutá. Taky to jak se "Moody" - Skrk jr. přiznával, vůbec tam nebyl jeho příběh, což mě teda docela dost naštvalo. A nikde nebylo že Harry předal dvojčatům peníze, což je docela podstatná věc.
Návrat nahoru Goto down
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 10:46

Joanne napsal:
Já teda film HP4 nemám moc ráda. Scénaristi si hodně vymákli na úkolech a závěrečné scéně a na vše ostatní zapoměli. Nebyl tam Pytloun, ani to MS ve Famfrpálu nebylo nijak extra, hlavně vynechali mé oblíbené skřítky a smrt pana Skrka je dost odfláknutá. Taky to jak se "Moody" - Skrk jr. přiznával, vůbec tam nebyl jeho příběh, což mě teda docela dost naštvalo. A nikde nebylo že Harry předal dvojčatům peníze, což je docela podstatná věc.

Tjn, pak ten kdo viděl jenom film a potom si přečte knížku bude docela překvapenej, o kolik to bylo ochuzeno Shocked
Návrat nahoru Goto down
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 12:13

Joanne napsal:
Já teda film HP4 nemám moc ráda. Scénaristi si hodně vymákli na úkolech a závěrečné scéně a na vše ostatní zapoměli. Nebyl tam Pytloun, ani to MS ve Famfrpálu nebylo nijak extra, hlavně vynechali mé oblíbené skřítky a smrt pana Skrka je dost odfláknutá. Taky to jak se "Moody" - Skrk jr. přiznával, vůbec tam nebyl jeho příběh, což mě teda docela dost naštvalo. A nikde nebylo že Harry předal dvojčatům peníze, což je docela podstatná věc.


No,on jim neměl ale CO předat Very Happy Protože ve filmu ty prachy přece vůbec nedostal,ne? lol! Nebo jsem to přehlídla?Very Happy tj taky možný....
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Joanne

Joanne


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 11. 07. 08

HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 17:36

Annie napsal:
Joanne napsal:
Já teda film HP4 nemám moc ráda. Scénaristi si hodně vymákli na úkolech a závěrečné scéně a na vše ostatní zapoměli. Nebyl tam Pytloun, ani to MS ve Famfrpálu nebylo nijak extra, hlavně vynechali mé oblíbené skřítky a smrt pana Skrka je dost odfláknutá. Taky to jak se "Moody" - Skrk jr. přiznával, vůbec tam nebyl jeho příběh, což mě teda docela dost naštvalo. A nikde nebylo že Harry předal dvojčatům peníze, což je docela podstatná věc.


No,on jim neměl ale CO předat Very Happy Protože ve filmu ty prachy přece vůbec nedostal,ne? lol! Nebo jsem to přehlídla?Very Happy tj taky možný....

No ve filmu nedostal no a ten konec byl úplně hodně vynechanej...ale pětka mě našvala taky hrozně... pač ten konec by byl skvělý dyby to zfilmovali "Vyhrožujete mi, pane?" "Ano,Dursley," řekl Moody očividně potěšený tím že mu to tak rychle došlo. Už nevim jak to bylo, ale z toho sem se skácela a voni to vynechaj Mad
Návrat nahoru Goto down
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitimeMon Jul 21 2008, 20:43

Joanne napsal:
Annie napsal:
Joanne napsal:
Já teda film HP4 nemám moc ráda. Scénaristi si hodně vymákli na úkolech a závěrečné scéně a na vše ostatní zapoměli. Nebyl tam Pytloun, ani to MS ve Famfrpálu nebylo nijak extra, hlavně vynechali mé oblíbené skřítky a smrt pana Skrka je dost odfláknutá. Taky to jak se "Moody" - Skrk jr. přiznával, vůbec tam nebyl jeho příběh, což mě teda docela dost naštvalo. A nikde nebylo že Harry předal dvojčatům peníze, což je docela podstatná věc.


No,on jim neměl ale CO předat Very Happy Protože ve filmu ty prachy přece vůbec nedostal,ne? lol! Nebo jsem to přehlídla?Very Happy tj taky možný....

No ve filmu nedostal no a ten konec byl úplně hodně vynechanej...ale pětka mě našvala taky hrozně... pač ten konec by byl skvělý dyby to zfilmovali "Vyhrožujete mi, pane?" "Ano,Dursley," řekl Moody očividně potěšený tím že mu to tak rychle došlo. Už nevim jak to bylo, ale z toho sem se skácela a voni to vynechaj Mad

lol! koukám do mého klubu těch,kteří po HP5 odcházeli naštvaní a tři dny potom ještě nadávali, se přidává čím dál tím víc nových členů lol!
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Sponsored content





HP4 - Ohnivý pohár Empty
PříspěvekPředmět: Re: HP4 - Ohnivý pohár   HP4 - Ohnivý pohár Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HP4 - Ohnivý pohár
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy/Filmy :: Harry Potter a Ohnivý pohár-
Přejdi na: