Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak se těšíte na 6.film?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

Jak se těšíte na 6.film? Empty
PříspěvekPředmět: Jak se těšíte na 6.film?   Jak se těšíte na 6.film? Icon_minitimeMon Aug 04 2008, 11:46

Tak už jsme měli možnost vidět teaser trailer (když jsme konečně pochopili,že je to jen teaser,že děvčata lol! ), taky spoustu fotek.... Jak si myslíte,že bude vypadat HP6?Těšíte se na něj?

Pokud mám svůj názor říct já, tak já vám ani nevím Very Happy Jasně, na knížku se vždycky úplně třesu,ale u filmu je mi to nějak jedno...prostě trpělivě čekám,než se objeví.... Pak ho zhlédnu....případně zkritizujuu a tim to pro mě hasne lol! Nevím,prostě k filmům nemám takový vztah jako ke knížkám...Je to o něčem úplně jiném.... U HP6 jsem zvědavá,jak se s tím vypořádají,protože sice není tak tlustý jako HP5,ale je tam zase docela hodně důležitých scén,které prostě nemůžou vynechat.... Jen doufám,že nebudu odcházet z kina tak naštvaná jako po HP5... Chci si to vychutnat... A taky doufám,že Brumbálova smrt bude mít konečně tu pravou atmosféru....Protože přiznejme si to,ale smutečníi a tragická atmosféra Davidovi Yatesovi moc vymýšlet nejde Very Happy Mám na mysli již zmiňovaného Siriuse... Pokud tímto způsobem udělá i Brumbálovu smrt,asi se naštvu,sednu na vlak nebo něco a podám si ho lol! Brumbál je důležitá postva....jeho smrt musí být tragická...Doufám,že taková bude i ve filmu...
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

Jak se těšíte na 6.film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se těšíte na 6.film?   Jak se těšíte na 6.film? Icon_minitimeMon Aug 04 2008, 15:51

Annie napsal:
Tak už jsme měli možnost vidět teaser trailer (když jsme konečně pochopili,že je to jen teaser,že děvčata lol! ), taky spoustu fotek.... Jak si myslíte,že bude vypadat HP6?Těšíte se na něj?

Pokud mám svůj názor říct já, tak já vám ani nevím Very Happy Jasně, na knížku se vždycky úplně třesu,ale u filmu je mi to nějak jedno...prostě trpělivě čekám,než se objeví.... Pak ho zhlédnu....případně zkritizujuu a tim to pro mě hasne lol! Nevím,prostě k filmům nemám takový vztah jako ke knížkám...Je to o něčem úplně jiném.... U HP6 jsem zvědavá,jak se s tím vypořádají,protože sice není tak tlustý jako HP5,ale je tam zase docela hodně důležitých scén,které prostě nemůžou vynechat.... Jen doufám,že nebudu odcházet z kina tak naštvaná jako po HP5... Chci si to vychutnat... A taky doufám,že Brumbálova smrt bude mít konečně tu pravou atmosféru....Protože přiznejme si to,ale smutečníi a tragická atmosféra Davidovi Yatesovi moc vymýšlet nejde Very Happy Mám na mysli již zmiňovaného Siriuse... Pokud tímto způsobem udělá i Brumbálovu smrt,asi se naštvu,sednu na vlak nebo něco a podám si ho lol! Brumbál je důležitá postva....jeho smrt musí být tragická...Doufám,že taková bude i ve filmu...

tak já se těšim:-) Ale je fakt, že Brumbálova smrt...mám trochu pochybnosti, že se jim to povede...doufám, že si s tím dají záležet... Přijde mi totiž, že se každou důležitou smrt snaží rychle přeskočit....nikdo přece nemá rád když umře nějaká dobrá postava.... jenomže i když je to smrt, stejně je to důležitej moment...mohli by se v tom trochu víc pitvat...:-) Surprised
Návrat nahoru Goto down
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

Jak se těšíte na 6.film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se těšíte na 6.film?   Jak se těšíte na 6.film? Icon_minitimeMon Aug 04 2008, 22:52

Missheel napsal:
Annie napsal:
Tak už jsme měli možnost vidět teaser trailer (když jsme konečně pochopili,že je to jen teaser,že děvčata lol! ), taky spoustu fotek.... Jak si myslíte,že bude vypadat HP6?Těšíte se na něj?

Pokud mám svůj názor říct já, tak já vám ani nevím Very Happy Jasně, na knížku se vždycky úplně třesu,ale u filmu je mi to nějak jedno...prostě trpělivě čekám,než se objeví.... Pak ho zhlédnu....případně zkritizujuu a tim to pro mě hasne lol! Nevím,prostě k filmům nemám takový vztah jako ke knížkám...Je to o něčem úplně jiném.... U HP6 jsem zvědavá,jak se s tím vypořádají,protože sice není tak tlustý jako HP5,ale je tam zase docela hodně důležitých scén,které prostě nemůžou vynechat.... Jen doufám,že nebudu odcházet z kina tak naštvaná jako po HP5... Chci si to vychutnat... A taky doufám,že Brumbálova smrt bude mít konečně tu pravou atmosféru....Protože přiznejme si to,ale smutečníi a tragická atmosféra Davidovi Yatesovi moc vymýšlet nejde Very Happy Mám na mysli již zmiňovaného Siriuse... Pokud tímto způsobem udělá i Brumbálovu smrt,asi se naštvu,sednu na vlak nebo něco a podám si ho lol! Brumbál je důležitá postva....jeho smrt musí být tragická...Doufám,že taková bude i ve filmu...

tak já se těšim:-) Ale je fakt, že Brumbálova smrt...mám trochu pochybnosti, že se jim to povede...doufám, že si s tím dají záležet... Přijde mi totiž, že se každou důležitou smrt snaží rychle přeskočit....nikdo přece nemá rád když umře nějaká dobrá postava.... jenomže i když je to smrt, stejně je to důležitej moment...mohli by se v tom trochu víc pitvat...:-) Surprised


lol! tak slovo pitvat bych radši ve souvislosti se smrtí moc neppoužívala lol! ještě si někdo nezasvěcenej bude myslet že zabloudil na fórum týkající se patologie lol! No,ale jinak souhlasím no.... Ikdyž smrt nikdo nemá ráda, ve filmu je to docela důležitej okamžik a oni by se neměli snažit rychle to řpeskočit,ale naopak by tomu chvilku měli věnovat,aby divák něco cítil i při těch smutných chvílích....Ne to uspěchat jako se Siriusem,kdy si divák ničeho málem nevšiml.... Představuju si zpomalený záběry,smutnou hudbu... Třeba i nějaký sestříhaný vzpomínky na tu osobu, krátký... Nebo tak něco...Zkrátka něco,co vyvolá v divákovi lítost... Protože když už točit smutnou scénu,tak se vším všudy,ne? Ať si diváci pěkně zabulej! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

Jak se těšíte na 6.film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se těšíte na 6.film?   Jak se těšíte na 6.film? Icon_minitimeTue Aug 05 2008, 10:25

Annie napsal:
Missheel napsal:
Annie napsal:
Tak už jsme měli možnost vidět teaser trailer (když jsme konečně pochopili,že je to jen teaser,že děvčata lol! ), taky spoustu fotek.... Jak si myslíte,že bude vypadat HP6?Těšíte se na něj?

Pokud mám svůj názor říct já, tak já vám ani nevím Very Happy Jasně, na knížku se vždycky úplně třesu,ale u filmu je mi to nějak jedno...prostě trpělivě čekám,než se objeví.... Pak ho zhlédnu....případně zkritizujuu a tim to pro mě hasne lol! Nevím,prostě k filmům nemám takový vztah jako ke knížkám...Je to o něčem úplně jiném.... U HP6 jsem zvědavá,jak se s tím vypořádají,protože sice není tak tlustý jako HP5,ale je tam zase docela hodně důležitých scén,které prostě nemůžou vynechat.... Jen doufám,že nebudu odcházet z kina tak naštvaná jako po HP5... Chci si to vychutnat... A taky doufám,že Brumbálova smrt bude mít konečně tu pravou atmosféru....Protože přiznejme si to,ale smutečníi a tragická atmosféra Davidovi Yatesovi moc vymýšlet nejde Very Happy Mám na mysli již zmiňovaného Siriuse... Pokud tímto způsobem udělá i Brumbálovu smrt,asi se naštvu,sednu na vlak nebo něco a podám si ho lol! Brumbál je důležitá postva....jeho smrt musí být tragická...Doufám,že taková bude i ve filmu...

tak já se těšim:-) Ale je fakt, že Brumbálova smrt...mám trochu pochybnosti, že se jim to povede...doufám, že si s tím dají záležet... Přijde mi totiž, že se každou důležitou smrt snaží rychle přeskočit....nikdo přece nemá rád když umře nějaká dobrá postava.... jenomže i když je to smrt, stejně je to důležitej moment...mohli by se v tom trochu víc pitvat...:-) Surprised


lol! tak slovo pitvat bych radši ve souvislosti se smrtí moc neppoužívala lol! ještě si někdo nezasvěcenej bude myslet že zabloudil na fórum týkající se patologie lol! No,ale jinak souhlasím no.... Ikdyž smrt nikdo nemá ráda, ve filmu je to docela důležitej okamžik a oni by se neměli snažit rychle to řpeskočit,ale naopak by tomu chvilku měli věnovat,aby divák něco cítil i při těch smutných chvílích....Ne to uspěchat jako se Siriusem,kdy si divák ničeho málem nevšiml.... Představuju si zpomalený záběry,smutnou hudbu... Třeba i nějaký sestříhaný vzpomínky na tu osobu, krátký... Nebo tak něco...Zkrátka něco,co vyvolá v divákovi lítost... Protože když už točit smutnou scénu,tak se vším všudy,ne? Ať si diváci pěkně zabulej! lol!

muhahaha... lol! tjn
Návrat nahoru Goto down
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

Jak se těšíte na 6.film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se těšíte na 6.film?   Jak se těšíte na 6.film? Icon_minitimeSat Nov 01 2008, 11:50

Správně řečeno, smrt je smutná, ale i to se stává. Například u Siriuse. Přišlo mi to takové uspěchané, takové... divné. Nejsem sadista nebo něco podobného, ale chtěla bych to vidět přesně, jak je to v obou posledních knihách. Jak Harry kouzlem znehybní a musí se na to dívat. A pak u Snapa a ostatních. Prostě neměli by to tak přeskakovat. A to samé i u jiných scén. Třeba NKÚ - uspěchané. Měli by to nechat diváka vychutnat... ale museli to vměstnat do toho jednoho filmu... chápu. Sad
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Sponsored content





Jak se těšíte na 6.film? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak se těšíte na 6.film?   Jak se těšíte na 6.film? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak se těšíte na 6.film?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Knihy/Filmy :: Harry Potter a Princ dvojí krve-
Přejdi na: