Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 hp kingdom a příspěvky??

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

hp kingdom a příspěvky?? Empty
PříspěvekPředmět: hp kingdom a příspěvky??   hp kingdom a příspěvky?? Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 17:49

Tohle fórum fakticky miluju, ale v poslední době to tu nějak spí... kde všichni jste? Žádné příspěvky...no toto.... Neutral
Návrat nahoru Goto down
Annie
Admin
Admin
Annie


Poeet p?íspivku : 103
Age : 31
Location : http://hp-kingdom.wz.cz
Registration date : 08. 06. 08

hp kingdom a příspěvky?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: hp kingdom a příspěvky??   hp kingdom a příspěvky?? Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 22:28

Missheel napsal:
Tohle fórum fakticky miluju, ale v poslední době to tu nějak spí... kde všichni jste? Žádné příspěvky...no toto.... Neutral


Já sem chodím každý den Very Happy Ale ostatní na nás nějak kašlou.... Docela blbý.....Sem měla radost,jak se to tu ze začátku pěkně rozjelo a teď najednou nic:D CHtělo by to nové členy...
Návrat nahoru Goto down
https://hp-kingdom.forumczech.com
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 30
Registration date : 09. 07. 08

hp kingdom a příspěvky?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: hp kingdom a příspěvky??   hp kingdom a příspěvky?? Icon_minitimeTue Aug 26 2008, 00:53

Annie napsal:
Missheel napsal:
Tohle fórum fakticky miluju, ale v poslední době to tu nějak spí... kde všichni jste? Žádné příspěvky...no toto.... Neutral


Já sem chodím každý den Very Happy Ale ostatní na nás nějak kašlou.... Docela blbý.....Sem měla radost,jak se to tu ze začátku pěkně rozjelo a teď najednou nic:D CHtělo by to nové členy...

jojo, já to tu též každý den kontroluju :-) ale nevidim nic novýho tak du dál cyclops jinak samozřejmě udělám reklamu kde budu moct cheers
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





hp kingdom a příspěvky?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: hp kingdom a příspěvky??   hp kingdom a příspěvky?? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
hp kingdom a příspěvky??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» HP Kingdom

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: O fóru :: Hp-kingdom-
Přejdi na: