Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 JKR? No přece bohyně!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Miky

Miky


Poeet p?íspivku : 27
Age : 31
Registration date : 09. 07. 08

JKR? No přece bohyně! Empty
PříspěvekPředmět: JKR? No přece bohyně!   JKR? No přece bohyně! Icon_minitimeSat Jul 12 2008, 15:59

Takže jako zarytý fanoušek HP říkám: je to bohyně queen . Umí člověka nádherně vtáhnout do děje, já jsme při čtení jejich knih úplně zapomněl na ten skutečný svět plný shonu a starostí.. Nechal jsme se unést světem, který tak čtivě napsala. Člověk se nemůže odtrhnout. Pro mě je JKR jednou z důležitých osob mého života. Svými knihami mi pomohla ve smutných chvílích. A za to jsem jí moc vděčný.
Návrat nahoru Goto down
http://hp-kingdom.wz.cz
Missheel

Missheel


Poeet p?íspivku : 49
Age : 31
Registration date : 09. 07. 08

JKR? No přece bohyně! Empty
PříspěvekPředmět: :-)   JKR? No přece bohyně! Icon_minitimeSun Jul 13 2008, 20:20

Miky napsal:
Takže jako zarytý fanoušek HP říkám: je to bohyně queen . Umí člověka nádherně vtáhnout do děje, já jsme při čtení jejich knih úplně zapomněl na ten skutečný svět plný shonu a starostí.. Nechal jsme se unést světem, který tak čtivě napsala. Člověk se nemůže odtrhnout. Pro mě je JKR jednou z důležitých osob mého života. Svými knihami mi pomohla ve smutných chvílích. A za to jsem jí moc vděčný.

Ty jo, a co k tomu víc říct? řekl jsi vše:-) Cejtim to upe stejně... sunny
Návrat nahoru Goto down
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

JKR? No přece bohyně! Empty
PříspěvekPředmět: Re: JKR? No přece bohyně!   JKR? No přece bohyně! Icon_minitimeSat Jul 19 2008, 07:56

uff, ty si to řekl za mě, takže musím vymyslet něco nového... je to skvělá autorka, nápad to byl velmi dobrý. Sice mě mrzí, že nechce dál pokračovat, ale všechmo musí jednou zkončit... Sad nj, to je osud. Ale za těch sedm knih jsem jí neskutečně vděčná. Pomohla mi, když mi bylo zdravotně nejhůř, zapomněla jsem skoro na všechno okolo, nevnímala jsem nic, kromě čtení. Rodiče se mě ptali, co čtu a jen kroutili hlavou. Nj, podle nich je Vinnetou lepší, ale pro mě HP favorizuje Smile jsem tzv, velmi velký fanoušek Rowlingové. Nikdy bych do ní neřekla, že si chtěla vzít život, to mě asi na jejím životopise nejvíce zarazilo. Měla dítě, sice ne prostředky, ale měla závazek. Navíc si prožila jedno nepovedené manželství... teď je šťastná a to je nejdůležitější. Naprosto skvělý člověk. Je skvělé, že to všechno přečkala bez větší psychické a fyzické úhony Very Happy a napsala Pottera. Za něho ji jsme určitě všichni nejvíce vděční.
lol!
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Joanne

Joanne


Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 11. 07. 08

JKR? No přece bohyně! Empty
PříspěvekPředmět: Re: JKR? No přece bohyně!   JKR? No přece bohyně! Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 00:05

lady.cats napsal:
uff, ty si to řekl za mě, takže musím vymyslet něco nového... je to skvělá autorka, nápad to byl velmi dobrý. Sice mě mrzí, že nechce dál pokračovat, ale všechmo musí jednou zkončit... Sad nj, to je osud. Ale za těch sedm knih jsem jí neskutečně vděčná. Pomohla mi, když mi bylo zdravotně nejhůř, zapomněla jsem skoro na všechno okolo, nevnímala jsem nic, kromě čtení. Rodiče se mě ptali, co čtu a jen kroutili hlavou. Nj, podle nich je Vinnetou lepší, ale pro mě HP favorizuje Smile jsem tzv, velmi velký fanoušek Rowlingové. Nikdy bych do ní neřekla, že si chtěla vzít život, to mě asi na jejím životopise nejvíce zarazilo. Měla dítě, sice ne prostředky, ale měla závazek. Navíc si prožila jedno nepovedené manželství... teď je šťastná a to je nejdůležitější. Naprosto skvělý člověk. Je skvělé, že to všechno přečkala bez větší psychické a fyzické úhony Very Happy a napsala Pottera. Za něho ji jsme určitě všichni nejvíce vděční.
lol!

JKR mám taky hrozně moc ráda Smile Píše hezky čtivým stylem, což se mi na ní moc líbí Wink Snad se nikdo neurazí když řeknu, že to není moje nejoblíbenější autorka, ale ke špičce rozhodně patří. Jinak souhlasím s citovaným příspěvkem Very Happy Máma taky ze mě nemohla, ta pro změnu miluje ruské klasiky a Julese Verna(ten není nejhorší, dá se číst, ale na HP nemá Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
lady.cats

lady.cats


Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 11. 07. 08

JKR? No přece bohyně! Empty
PříspěvekPředmět: Re: JKR? No přece bohyně!   JKR? No přece bohyně! Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 11:35

Joanne napsal:
JKR mám taky hrozně moc ráda Smile Píše hezky čtivým stylem, což se mi na ní moc líbí Wink Snad se nikdo neurazí když řeknu, že to není moje nejoblíbenější autorka, ale ke špičce rozhodně patří. Jinak souhlasím s citovaným příspěvkem Very Happy Máma taky ze mě nemohla, ta pro změnu miluje ruské klasiky a Julese Verna(ten není nejhorší, dá se číst, ale na HP nemá Very Happy)

hehe, nj. Ti naši taky milujou Mrazíka a podobné. Ne, že bych já nemilovala, ale... nj, JKR taky není moje nej autorka, ale k oblíbeným patří, přece jen, jiný žánr, jiný autor. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://magical-disney.ic.cz
Sponsored content





JKR? No přece bohyně! Empty
PříspěvekPředmět: Re: JKR? No přece bohyně!   JKR? No přece bohyně! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
JKR? No přece bohyně!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Harry Potter :: J.K.Rowling-
Přejdi na: